Biuro rachunkowe - 7 powodów, dla których warto z niego skorzystać

dodano: 2018-11-26
biuro rachunkowe Oleśnica
1. Zmiany w przepisach, nowelizacje...
Zmiany w ustawach pojawiają się co chwilę - któż za nimi nadąży? Pracodawcy dosyć często mają nadmiar własnych obowiązków i niechętnie wertują kodeksy czy też nowo podjęte uchwały. W takich sytuacjach z pomocą przyjdzie biuro rachunkowe Oleśnica, będące zawsze na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi.


2. Obsługa elektroniczna
Coraz więcej biur rachunkowych umożliwia swoim klientom tzw. obsługę elektroniczną. Dokumenty przekazywane są drogą mailową lub przy użyciu specjalnego oprogramowania, umożliwiającego dostęp do plików niezależnie od pory dnia, ani miejsca, w którym aktualnie znajduje się klient. Dodatkowym atutem jest bezpieczna archiwizacja dokumentów.

3. Oszczędność czasu...
Prowadzenie elektronicznej obsługi pozwala klientom zaoszczędzić mnóstwo czasu - brak tutaj sztywnych godzin obsługi, umawiania się na spotkanie, stania w korku, czy załatwiania przewoźnika dostarczającego dokumenty. Co więcej, naszą księgowością możemy zająć się w dogodnej dla nas chwili.

4. ... i pieniędzy
Niektórzy twierdzą, że profesjonalna obsługa księgowa stanowi zbędny wydatek, gdyż wszystkiego można nauczyć się samemu. Oczywiście, nie przeczymy. Jednakże pobieżnie zdobyta przez nas wiedza może doprowadzić do ogromnych strat firmy w przypadku błędnie rozliczanych należności. Ponadto, tutaj również stracimy mnóstwo cennego czasu na zajęcia niezwiązane z naszą branżą - konieczność samodzielnego przygotowywanie rozliczeń i raportów, a także dostarczania dokumentów do odpowiednich urzędów z pewnością zabierze nam wiele godzin każdego miesiąca.

biuro rachunkowe Oleśnica
5. Pełen profesjonalizm w przystępnej cenie
Biuro rachunkowe Oleśnica to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla małych lub dopiero rozpoczynających swoją działalność firm, dla których zatrudnienie pełnoetatowej księgowej byłoby zbyt dużym wydatkiem.

6. Gwarancja bezpieczeństwa
Kary nakładane w przypadku błędnych rozliczeń mogą sięgać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Należy pamiętać, że w przypadku księgowości prowadzonej przez biuro rachunkowe to właśnie biuro odpowiada za szkody wyrządzone przez swoich pracowników. Dodatkowo, biuro rachunkowe jest zobowiązane do wykupienia i opłacania polisy OC, dzięki której możliwe zaspokojenie roszczenia odszkodowawczego.

7. Dyskrecja
Każdy klient otrzymuje gwarancję zachowania tajemnicy w sprawach dotyczących jego przedsiębiorstwa. Nie musimy się martwić, że informacje takie jak inwestycje, dochody czy straty naszej firmy trafią do naszej konkurencji.

Biuro rachunkowe Oleśnica zaprasza
Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane profesjonalną i skrupulatną obsługą prawno-podatkową. Z przyjemnością pomożemy podczas rejestracji działalności gospodarczej osoby fizycznej, spółek kapitałowych i osobowych. Poprowadzimy Twoją księgowość i dokumentację kadrowo-płacową. Przeprowadzimy audyt podatkowy Twojej firmy. Będziemy Twoim reprezentantem w toku kontroli skarbowej i celno-skarbowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą TUTAJ.

Kontakt

Doradca Podatkowy Biuro Rachunkowe Tomasz Ankiel

ul. Okrężna 20/4
56-400 Oleśnica
Email:
biuro@ankielkancelaria.pl
Telefon:
531435848
Projekt i wykonanie BerMar multimedia